
Прожектор Lebron L-LF 20W 6200K 1600Lm DC12V
430 ₴
- В наличии
- Код: 02148
- +380 (93) 304-39-99Робочий
Переваги використання LED прожектори ТМ Lebron:
- Великий світловий потік в 1600 Lm і колірна температура світла 6500 K;
- Завдяки IC-драйвер стійкий до перепадів напруги;
- Міцний корпус зі ступенем захисту IP65 виготовлений в розмірі 137*125*34 мм.;
- Довговічність, адже ресур роботи LED прожектор Lebron L-LF, 20W, 6200K, 1600Lm, DC12V становить 30 000 годин;
- Сучасний дизайн.
Область застосування:
LED прожектори потужністю 20 W на основі світлодіодів застосовується на вулиці. Саме вуличне освітлення максимально розкриває всі переваги LED прожектора. В основному це: освітлення парковок, вулиць, ландшафтів, паркової зони, на стадіонах і будівельних майданчиках, рекламне освітлення.
Відмінно впишеться в Побутове використання, адже напруга живлення даного пристрою - 12 V. Чи має даний виріб датчик руху? Ні!
Загальні характеристики
Бренд
Lebron
Потужність, W
20 W
Розмір, мм
137x125x34
Колірна температура світла, К
6200 K
Світловий потік, Lm
1600 Lm
Тип виробу
Світлодіодний прожектор
Напруга живлення
12 V
Пило-волого захист, IP
IP65
Ресурс роботи, годин
30000
Клас енергоспоживання
A+
Датчик руху
Ні
Гарантійний термін, років
1 рік
Призначення
Побутове
Розсіювач
Прозорий
Матеріал виробу
Метал
Аналог люмінесцентної лампи, W
160
Тип світлодіода
SMD 2835
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lebron |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | Диоды |
| Количество светодиодов | 13 шт |
| Мощность | 20 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Световой поток | 1600 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Прожектор |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Тип питания | Блок питания , Аккумулятор |
| Тип светодиодов | SMD |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая гамма | Белый |
| Цветовая температура | 6200K |
- Цена: 430 ₴

