Акція

Настільна лампа Horoz Ayla 8Вт 3000-4500-6000K 120-160/2-4Lm 3.7V/1800mAh біла
760 ₴
- Нет в наличии
- Код: 04667
+380 (96) 605-55-88
Робочий- +380 (93) 304-39-99Робочий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Опис:
Все, що потрібно знати про ідеальний світильник
«Настільний акумуляторний світильник AYLA» от HOROZ ELECTRIC:
• сучасний
• стильний
• ергономічний
• якісний
Димована лампа з колірною температурою 3000/4500/6000К — тепле, нейтральне та холодне світло.
Корпус лампи для спрямованого потоку світла в потрібний куточок столу або кімнати.
Мінімалістичний стиль і ергономічний дизайн для естетичного задоволення й ідеального включення в інтер'єр.
Розумне та сучасне освітлення — це завжди гарна ідея для дому чи офісу!
Характеристики:
| батарея | 3,7/1800mah літієва |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час роботи від акумулятора | 3 год/сильне або слабке світло 2,5 год/ слабке + слабке світло 50 ч/ слабке світло |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 220 – 240 V |
| Світловий потік (лм) | Сильна 150 Lm біла, або тепла 200 Lm біла + тепла Слабка 3 Lm біла, або тепла 5 Lm біла + тепла |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | білий |
| Термін служби | 15000 увімкн./вимк. |
| Розміри (ДхШхВ) | 430 мм * 160 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | Гнучка ніжка Сенсорне управління Димер, працює від павер банку |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 8 Вт |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Horoz |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Источник питания | Аккумуляторный |
Информация для заказа
- Цена: 760 ₴










