Характеристики:
Акумуляторна LED лампа.
Спосіб зарядки: 5V.
3 режими світіння: холодний білий, теплий білий, комбінований білий.
Вимикач: сенсорний датчик.
Особливості:
Можливість зарядки від Power Bank
Підставка для телефона, планшета
Димінг
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 300 мм |
| Основные | |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Материал каркаса | пластик |
| Мощность лампы | 3 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | LED module |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 880 ₴




