
Ліхтарик Horoz Kloze ручний 1W 40 Lm USB 3.7V 1200mAh 34*105mm 084-042-0001-010
165 ₴
- В наличии
- Код: 00507
- +380 (93) 304-39-99Робочий
Ліхтарик світлодіодний Horoz Kloze ручний 1W виконаний з високоякісного матеріалу – пластику.
Дана модель стане в нагоді як у побутовому використанні, так і в подорожах, під час походів або в інших різних ситуаціях.
Світлодіодне джерело світла SMD LED зі збільшеною потужністю світлового потоку та режимом нічника.
Ліхтарик оснащений 3.7V 1200Ah літієвм акумулятором, що дає можливість заряду АКБ протягом 6-8 годин.
Ручний ліхтарик має дуже компактні розміри 104x36 мм, що дозволить носити його як в кишені, так і в рюкзаку або в будь-якому зручному для вас місці.
Колір: червоний
Виробник: Horoz Electric
Країна виробництва: Китай
Матеріал корпусу: Пластик
Напруга, В: 220В
Потужність, (Вт): 1Вт
Світловий потік, Лм: 40Лм
Ступінь пиловологозахисту, IP : IP20
Температура світлового потоку: К7000K, 9000K
Тип світлодіода: SMD
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz |
| Страна производитель | Турция |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность лампы | 1 Вт |
| Световой поток | 40 лм |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | micro USB |
| Особенности фонаря | Пылестойкий, Ультрафиолетовый |
| Цвет | Красный |
| Тип диода | LED |
| Тип фонаря | Ручной |
| Состояние | Новое |
| Длина | 105 мм |
| Цветовая температура | 7000K |
- Цена: 165 ₴








