| Тип | Лампа світлодіодна 10W 12-24V E27 4200K Horoz METRO-1 |
| Виробник | Horoz |
| Діапазон робочої напруги | DC 12-24V ( постійний струм) |
| Потужність | 10W |
| Тип цоколя | E27 |
| Світловий потік | 930Lm |
| Температура світла: | 4200K |
| Аналог лампи розжарювання | 80W |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип лампи | A60 (60 х 110 мм) |
| Строк служби | 25 000 годин |
| Індекс кольору (Ra) | >80 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Матеріал корпуса | Термостійкий пластик, алюміній |
Низьковольтна світлодіодна лампа формату A60 потужністю 10W. Лампа застосовується в приміщеннях зі зниженим струмом у мережі до 12-24 вольт, а також у системах альтернативної енергетики.
Особливості:
- Підключення до мережі: DC 12-24V;
- Джерело: постійний струм;
- Аналог лампи розжарювання: 80Вт;
- Тип світла: SMD LED;
- Світловий потік: 930Lm;
- Кут розсіювання 160 °;
- Функція димірування: ні;
- Мінімальний термін експлуатації: 25000 годин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное рабочее напряжение | 24 В |
| Минимальная цветовая температура | 4200 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 12 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 160 град. |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 80 Вт |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 920 лм |
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴


