
Гірлянда Velmax V-SSL лінійна 10м 100led RGB Usb чорний кабель + Блок живлення IP65
820 ₴
- В наличии
- Код: 04638
+380 (96) 605-55-88
Робочий- +380 (93) 304-39-99Робочий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вулична гірлянда Velmax V-SSL лінійна 100LED RGB USB IP65 кабель чорний 10м - лінійного вигляду.
Виріб складається з: світлодіодних лампочок на дроті, штекера, блоку, що перетворює, і USB.
Використовується як ошатне економічне підсвічування на вулиці та в приміщенні: для урочистих заходів, для новорічних та різдвяних свят, для весілля, для вітрини та реклами тощо.
Гірлянда, на думку дизайнерів, є найпростішим, недорогим за ціною, мобільним і ефектним святковим освітленням.
Переваги гірлянди:
- Красива ошатна ілюмінація;
- 8 режимів роботи;
- USB;
- Споживає мінімальну кількість енергії;
- Механічно міцна, підходить для вулиці;
- Довговічна робота;
Високий ступінь захисту від вологи та пилу, практично герметичний IP65;
| Тип | Вулична гірлянда Velmax V-SSL лінійна 100LED RGB USB IP65 кабель чорний 10м |
| Виробник | Velmax |
| Модель | Нитка |
| Напруга мережі | 220 В |
| Блок живлення | Так (через USB) |
| Особливості 8 режимів |
8 режимів роботи USB |
| Потужність | 6 Вт |
| Джерело світла (не замінені) | 100 шт LED лампочок |
| Колір світіння | RGB (мультиколор) |
| Колір дроту | Чорний |
| Ступінь захисту |
|
Гарантія від виробника 24 місяці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Velmax |
| Страна производитель | Китай |
| Количество режимов свечения | 8 |
| Количество светодиодов | 100 шт |
| Напряжение | 5 В |
| Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип гирлянды | Нить уличная |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цветовая гамма | RGB |
| Размеры | |
| Длина | 10000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 820 ₴


