
Колонка JBL Charge 2+ c USB SD FM Bluetooth FM USB 2-динаміка Sofi touch Black
420 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00991
- +380 (93) 304-39-99Робочий
JBL Charge 2+ Блютуз Колонка (bluetooth), портативна, з акумулятором великої ємності!
JBL Charge 2+ з підтримкою Bluetooth та захистом від бризок. Відтворює потужний та високоякісний стереозвук, а завдяки акумулятору на 6000 мАг ви зможете прослуховувати музику до 12 годин, одночасно заряджаючи свої пристрої (колонка виступає і як PowerBank).
А вбудований мікрофон з функціями ехокомпенсації та шумозаглушення гарантує бездоганно чіткий звук при дзвінках.
ОСОБЛИВОСТІ:
– Підтримка відтворення через Bluetooth та вхід 3.5 мм.
– Місткість акумулятора 6000 мА*год – до 12 годин у режимі відтворення.
– Функція спікерфона з шумо- та ехопридушенням SoundClear.
– BassRadiator для кращої якості передачі низьких частот.
– Сукупна потужність 15 Вт.
– Захист від води.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Интерфейсы | USB |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Минимальная частота | 75 Гц |
| Особенности | Зарядка плеера/смартфона |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 15 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 80 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.6 кг |
| Высота | 79 мм |
| Глубина | 79 мм |
| Ширина | 185.2 мм |
- Цена: 420 ₴

