Світлодіодний акумуляторний світильник з датчиком руху.
Виріб призначений для локального освітлення побутових приміщень, прохідних коридорів, шаф, книжкових полиць тощо. Освітлює певну зону в нічний час шляхом визначення руху за допомогою датчика.
Зміст комплекту :
- Світильник
- Кабель для зарядки
- Металева планка
- Двостороння клейка стрічка
- Інструкція користувача
- Індивідуальна упаковка
Вибір режимів :
- Датчик уночі
- Датчик удень
- Постійне світло
Цей продукт можна використовувати тільки в приміщенні. Продукт не має захисту від вологи і не може використовуватися у вологих приміщеннях.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | лінійний |
| Тип монтажу | накладний, переносний |
| Потужність | 1.5 Вт |
| Світловий потік | 50 Лм |
| Колірна температура | 3000 - 6500 K |
| Живлення | 5 В |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴











