
Прожектор LED LUXEL переносний автономний з сонячною панеллю 20W IP66
Опис
Переносний автономний прожектор SFLP-20 з сонячною панеллю використовується в різних цілях, таких як: робоче освітлення, освітлення алей та двору, освітлення для риболовлі, освітлення для кемпінгу з можливістю заряджання телефона. Застосування: природа, дорожній рух, для дому. Завдяки автономності та портативному виконанню цей прожектор зручний у користуванні за відсутності електропостачання. Завдяки класу пило та вологозахисту IP66 цей прожектор можна використовувати для зовнішнього освітлення. Може використовуватися на дорогах як аварійний знак для привернення уваги, має режим аварійного мерехтливого червоного та синього кольору. Має магніти на корпусі що дає можливість зафіксувати прожектор на металевій поверхні. Прожектор має: індикатор заряду від 25% до 100%, USB порт вихід, Type C порт вхід та кнопку для перемикання режимів, має чотири режими. При утриманні кнопки перемикання режиму, змінюється яскравість
Характеристики
Потужність -20W
Сонячна панель - 6V 2W
Акумулятор 18650 1200 ma/h 2 шт
Світловий потік – 400 lm
Колірна температура 6500К/4000К/3000K
Кут розсіювання -120
Ступінь захисту - IP66
Час зарядки – До 5г
Час роботи – до 6г
Розмір 172х155мм
Кількість діодів - 264 шт SMD
Режими роботи 1. 6500К 2. 3000К 3. 4000К 4. Аварійний червоний та синій
Рабоча температура -20°С/+50°С
Матеріал ABS+скло
Спосіб зарядки Сонячнапанель/USB
Аксесуари 50см USB type C шнур у комплекті
USB порти Вхід - 4,2В/ 1А-2А Вихід - 5В/1А
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxel |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество светодиодов | 264 шт |
| Мощность | 20 Вт |
| Световой поток | 400 лм |
| Состояние | Новое |
| Способ освещения | Медиафасады |
| Степень защиты IP | 66 |
| Тип освещения | Прожектор |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Размеры | |
| Длина | 172 см |
| Ширина | 155 см |
- Цена: 1 045 ₴









