
Радіоприймач GOLON RX-A608 ACW. 053778 коричневий
500 ₴
- В наличии
- Код: 07713
- +380 (93) 304-39-99Робочий
Радіоприймач Golon буде відмінним придбанням, адже він має масу переваг. Простий, дизайн і відмінні технічні характеристики.
Радіоприймач автономний, може живитися від мережі 220 в або від батарейки, що дає досить велику мобільність і різні варіанти використання не тільки вдома або на дачі, але і в поїздці або на природі.
Характеристики:
Тюнер (аналоговий) діапазону ультракоротких, коротких і середніх хвиль (УКХ,КВ,СВ):
FM і УКХ 64-108 Мгц;
AM: 530-1600 Khz;
Для кращої селективності пошуку радіостанцій, SW діапазон поділений на 2 піддіапазони.
Телескопічна антена (500 мм) забезпечує впевнений прийом радіо-трансляцій;
Аудіо вихід, для підключення активної аудіосистеми або навушників;
Живлення: від мережі 220v;
Альтернативне живлення 1: Два елемента тип R20 (Велика батарейка).
Альтернативне живлення 2: Від джерела живлення постійного струму 4,5 Вольт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GOLON |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Аналоговый |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 160 мм |
| Высота | 105 мм |
| Вес | 490 г |
- Цена: 500 ₴








