Акція

Блок живлення для LED стрічок металевий перфорований M 8.3A-100W IP20
455 ₴
- В наличии
- Код: 02181
+380 (96) 605-55-88
Робочий- +380 (93) 304-39-99Робочий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Цей блок живлення відносять до серії M. Назва серії говорить сама за себе. Компактність блоків є однією з їх переваг.
Зручні габарити корпусу допоможуть приховати блок живлення будь-де.
Представлені блоки порадують вас надійністю та стабільністю роботи. Цю серію джерел харчування перевірено часом на лед ринку. І тепер багато фахівців довіряють якості цієї серії та користуються такими блоками для створення світлотехнічних проектів.
Стабілізована вихідна напруга 12V цього джерела живлення безпечна для людини. Блок живлення має металевий захисний перфорований корпус ступеня захисту IP20 і встановлюється в кімнатах з нормальною вологістю.
Характеристики| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | Без бренду |
| Вхідна напруга | 176-264 V |
| Висота | 35 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина | 188 мм |
| Клас якості | Standart |
| Потужність | 100 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 8,3 А |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 455 ₴



