Акція

Датчик руху LUXEL 0.5 Вт IP44 180 градусів космонавт білий MS-01W
315 ₴
- В наличии
- Код: 01028
+380 (96) 605-55-88
Робочий- +380 (93) 304-39-99Робочий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Датчики руху широко використовуються у повсякденному житті. Вони легко встановлюються, мають чутливий детектор та поєднують автоматизм, зручність, безпеку та енергозбереження. Датчик реагує на рух і миттєво запускає роботу підключеного до нього пристрою автоматично визначає день ніч. Датчик має два регулятори. Перший регулює, при якому рівні освітленості датчик повинен спрацьовувати. Другим регулятором встановлюється час затримки від 10 до 7 хвилин.
Характеристики:
| Висота установки | 1,8-2,5М |
| Дальність виявлення | До 12м |
| Затримка часу | від 10 Секунд до 7 Хвилин |
| Колір | Білий |
| Кут виявлення | 180° |
| Номінальне навантаження | Макс 1200Вт |
| Потужність споживання | 0.5W |
| Розмір (мм) | 86,4х60,4 |
| Напруга в мережі | 220-240В |
| Тип | Датчики |
| Ступінь захисту | IP 44 |
| Умови експлуатації | від - 20 °С до +40 °С |
| Гарантійний термін | 3 Роки |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxel |
| Страна производитель | Турция |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP44 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
Информация для заказа
- Цена: 315 ₴








