Акція

Світильник Biom Uni-R24W-5 24Вт круглий
280 ₴
- В наличии
- Код: 05576
+380 (96) 605-55-88
Робочий- +380 (93) 304-39-99Робочий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Даний світлодіодний світильник входить до серії моделей з універсальним кріпленням: його можна монтувати як накладним, так і вбудовуваним способом, незалежно від розмірів наявного посадкового отвору.
Розсіювач має білий колір і круглу форму.
Потужність виробу становить 24 Вт, що еквівалентно 216 Вт у перерахунку на лампу розжарювання.
Світильник випромінює світловий потік у 2400 лм, забезпечуючи світловіддачу у 100 лм/Вт і кути розльоту променів 180°.
Відтінок світіння – нейтральний, що відповідає кольоровій температурі 5000 К, індекс передачі кольору – 80 одиниць.
Посадочні розміри можуть змінюватися у діапазоні 50-160 мм. Клас захисту виробу – IP20.
Характеристики
| Назва | Світильник світлодіодний Biom UNI-R24W-5 24Вт круглий 5000К |
|---|---|
| Потужність | 24 W |
| Форма світильника | Круглі |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Еквівалентна потужність | 216 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Світловий потік | 2400 Lm |
| Світлова віддача | 100 Lm/W |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Вид монтажу | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 167x20 |
| Розмір посадковий | 50-160 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | - |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Пульт управління в комплекті | Ні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури | Білий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал арматури | Алюміній |
| Форма плафона | Коло |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
Информация для заказа
- Цена: 280 ₴










