Акція

Настільна лампа Luxel Led 10W + нічник 3000-6000К біла TL-01W
831 ₴
- В наличии
- Код: 03709
+380 (96) 605-55-88
Робочий- +380 (93) 304-39-99Робочий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Настільний світильник це невід'ємний атрибут багатьох робочих столів та тумб. Правильне освітлення дозволяє створити в будинку потрібну атмосферу, виграшно висвітлити інтер'єр, підкреслити особливості дизайну. Настільні світильники Luxel розроблені в різних стилях та формах, мають різну потужність та світлові ефекти, а також індивідуальні переваги та додаткові властивості. Настільна лампа має гнучке кріплення та може змінювати кут освітлення.
Якісно технічні характеристики та переваги
- Матриця із високоякісних SMD світлодіодів
- Корпус виконаний із білого ABS пластику.
- Ефективність понад 55 Лм/Вт
- Не шкодить зору
- Може змінювати кут освітлення.
- Має три колірні температури
- Сенсорна кнопка
- Регулювання яскравості
Характеристики:
| Колір | Білий |
| Розмір (мм) | 150х150х600 |
| кольорова температура | 3000К,4000К,6500К |
| Напруга в мережі | 220/240В |
| Тип | Світлодіодна настільна лампа |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Потужність | 10W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Світловий потік | 550 Lm |
| Режим роботи | Сенсорна кнопка вкл/вим; три рівні яскравості |
| Додаткові властивості | Нічник |
| Комплектація | Провід 1,5м, Адаптер живлення |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| КОД ТОВАРУ: | TL-01W |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Luxel |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Лампа настольная |
Информация для заказа
- Цена: 831 ₴







