Акція

Світильник світлодіодний Biom CB-R24W-5 24ВТ круглий 5000К
375 ₴
- В наличии
- Код: 07074
+380 (96) 605-55-88
Робочий- +380 (93) 304-39-99Робочий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Назва | Світильник світлодіодний Biom CB-R24W-5 24Вт круглий 5000К |
|---|---|
| Потужність | 24 W |
| Форма світильника | Круглі |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Еквівалентна потужність | 216 W |
| Робоча напруга | AC 85-265 V |
| Світловий потік | 2430 Lm |
| Світлова віддача | 100 Lm/W |
| Індекс кольору, Ra | ⩾80 |
| Номінальний струм | 182 mA |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут свічення, ° | 180 ° |
| Вид монтажу | Врізні |
| Розмір габаритний, мм | 170x16 мм |
| Розмір посадковий | 55-160 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Клас захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Можливість димування | Чи не димовані |
| Колір плафона | Білий |
| Форма плафона | Коло |
| Тип світлодіодів | SMD |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴



