
Світильник HOROZ Arina-12 12W 4200K накладний квадрат білий 016-026-0012-030
195 ₴
- В наличии
- Код: 00480
+380 (96) 605-55-88
Робочий- +380 (93) 304-39-99Робочий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Світлодіодний світильник ARINA-12 12W - призначений для установки на стельові конструкції. Монтаж світильника проводиться без додаткових отворів, шляхом монтажу безпосередньо на площину стелі. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.Світлодіодне джерело світла – освітлювальний прилад для житлових та комерційних приміщень. Цілісна металева основа та високотехнологічне забарвлення, у поєднанні LED SMD.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ARINA-12
- потужність: 12Вт
- аналог лампи розжарювання: 96Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- світова температура: 4200K
- світловий потік: 840Лм
- кут розсіювання 120 °
- підключення до мережі: 220-240V/50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
Особливості: |
|
| Колір: | Білий |
| Кут розсіювання: | 120° |
| Тип світлодіодів: | SMD LED |
| Діапазон робочої напруги: | 220-240 В / 50-60 Гц |
| Потужність: | 12 Вт |
| Світловий потік: | 840лм |
| Температура світла: | 4200K |
| Аналог ЛОН: | 96 Вт |
| Ресурс роботи: | 30 000 годин. |
| Індекс передачі кольору (Ra): | > Ra80 |
| Матеріал корпусу: | Алюміній, пластик |
| Ступінь захисту, IP: | IP20 |
| Розміри (ДхШхВ): | 28 мм х 159 мм х 159 мм |
| EEI: | Від А+ до А++ |
| Гарантійний термін: | 24 міс |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Производитель | Horoz Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Накладной |
| Форма | Квадратная |
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴







