Акція

Світильник Luxel Led ЖКХ 12W 5000K IP65 коло з датчиком руху BSRS-12C
310 ₴
- В наличии
- Код: 04074
+380 (96) 605-55-88
Робочий- +380 (93) 304-39-99Робочий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Світлодіодний світильник BSRS-12C – сучасне ефективне вирішення завдань із освітлення приміщень, у тому числі з підвищеною запиленістю та вологістю. Основним елементом пристрою є сучасний чутливий мікрохвильовий датчик та фотоелемент. SMD світлодіоди забезпечують високу яскравість свічення, широкий кут розсіювання, а також мають тривалий термін служби. Робота світильника відбувається повністю автоматично, не потребуючи встановлення додаткових датчиків або вимикачів. Коли рівень освітленості падає, фотоелемент активує роботу мікрохвильового сенсора руху. Жодних налаштувань робити не потрібно! Надчутливий сенсор зреагує на найменший рух у темряві миттєво. Через 20 секунд після припинення руху в радіусі дії сенсора світильник знову вимкнеться і повернеться в режим очікування. У міру того, як приміщення буде наповнюватися природним денним світлом, при достатній його кількості, фото-елемент відключить сенсор руху. Вдень цей освітлювальний прилад спить. Це ідеальне рішення для сходових прольотів та інших тих. приміщень.
Якісно технічні характеристики та переваги:
- мікрохвильовий датчик (Спрацьовує через перекриття)
- Коефіцієнт кольору Ra>80
- Надійний драйвер із високим ККД
- Широкий діапазон робочих температур
- Термін служби 40000 годин
- Настінно-стельовий спосіб кріплення
- Сучасний дизайн
- Відсутність мерехтіння
- Гарантія 1 рік
Характеристики:
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Колір | Білий |
| Кут виявлення | 120 |
| Розмір (мм) | 140х35 |
| кольорова температура | 5000 K |
| Напруга в мережі | 220/240 В |
| Тип | Стельові світильники Настінні світильники |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Потужність | 12W |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Встановлення | Зовнішня |
| Світловий потік | 925Lm |
| Строк служби | 40000 Годин |
| Гарантійний термін | 1 Рік |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Производитель | Luxel |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
Информация для заказа
- Цена: 310 ₴





