Акція

Ліхтарик Horoz Crespo настільний 25W
590 ₴
- В наявності
- Код: 03654
+380 (96) 605-55-88
Робочий- +380 (93) 304-39-99Робочий
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Тривалість роботи від акумулятора | слабке світло - 20 год , середнє світло - 5 год, яскраве світло - 1,5 год |
| Час зарядки | 4-6 год |
| Потужність | 25W |
| Робоча напруга | 5V DC Micro USB |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | Жовтий |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Розміри (ДхШхВ) | 162мм*102мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 25 Вт |
| Колір | Жовтий |
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Режими роботи ліхтаря | Мінімальний, Середній, Максимальний |
| Тип заряду | micro USB |
| Колірна температура | 9000 К |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кріпити | Крючок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

